HAKKIMIZDA

abou images

HAKKIMIZDA

İhracat ve fason nakış yapan EMF Tekstil Konfeksiyon A.Ş’yi bünyesinde bulunduran Gülbebe Tekstil, bugün 150 çalışanı ile ürettiği "Baby Rose" markalı ürünleri ülkemizin dörtbir yanına, ayrıca Rusya, Ukrayna, Bulgaristan, Romanya, Irak ve Yunanistan’a gönderiyor. Pazarlamaya ağırlık veren Gülbebe Tekstil, bu amaçla İstanbul’da faaliyet gösteren SECA Tekstil’i de bünyesine aldı. Gülbebe, Seca Tekstil vasıtasıyla ürünlerini hem iç piyasaya, hem de Balkan ülkeleri, Rusya, Polonya, Macaristan ve Kuzey Afrika ülkelerine pazarlıyor. Dış pazarlara açılmak amacıyla bugüne kadar sektörel 7 fuara katılan firma, birkaç yıl içinde üretiminin yüzde 40- 50 kadarını ihraç etmeyi planlıyor.

MİSYONUMUZ

Son dönemde hedeflerini büyüten ve bu yüzden hem makine parkını, hem de personel yapısını kuvvetlendiren Gülbebe Tekstil Konfeksiyon Ltd. Şti., kalitesini uluslararası standartlara çıkarmak amacıyla ISO 9001:2000 belgesini almak için yaptığı çalışmaların sonucunu aldı ve 2007 yılında bu belgeye sahip oldu. Bu amaçla bir danışmanlık firması ile çalışan ve kurumsallaşma yolunda önemli adımlar atan Gülbebe Tekstil Konfeksiyon Ltd. Şti.’de personele yönelik eğitimler gerçekleştiriliyor, ayrıca hammadde alımı, model çizimi, kesim, üretim ve paketleme aşamalarının daha verimli olması için sürekli iyileştirmeler yapılıyor. Firmamız prensip edindiği sürekli iyileştirme ve gelişim yolunda 2009 yılında yeni revizyonlarla geliştirilen ISO 9001:2008 belgesini aldmaya hak kazandı.

abou images
abou images

VİZYONUMUZ

Üretim potansiyelini oldukça yükselten firma verimliliği kontrol etmek adına, otomasyon sistemi ihtiyacı hissetmiştir. Arge bilişim şirketi ile yapılan görüşmeler sonucu, gerçek zamanlı(real-time) UTS (üretim, verimlilik takip sistemi) için anlaşmaya varılmıştır. 2006 yılında başlayan otomasyon ve entegrasyon işlemleri, meyvesini vererek 2007 yılı sonunda firmamızın üretimini bilgisayar ortamında takip ve kontrol edebilir hale gelmiştir. Bu gelişimler bizim ürün kalitemize ne kadar değer verdiğimizin en güzel göstergeleridir.

@babyrosetr