ÜRÜNLER

Avangart Grup Çeşitleri

Mevsime uygun kumaşlardan üretilen kıyafetlerimiz terletmez, esnektir, çocuğunuzun/bebeğinizin rahat hareket etmesini sağlar.Ürünün üzerinde bulunan baskıları su bazlı olduğu için bebeğinizin sağlığına zarar vermez.

İNCELE

Baskılı Grup Çeşitleri

Babyrose markalı ürünlerimizde %100 sağlık standartları kriterlerine göre üretilmektedir.Elbise ürünümüz sertifikalı boyalarla boyanmakta, % 100 pamuklu kumaşlardan imal edilmektedir.

İNCELE

Elbise Çeşitleri

Premium Kalite ve şık bebek elbisesi, doğum günleri, bayramlar, partiler, törenler, fotoğraf çekimleri ve tüm özel günler için idealdir.

İNCELE

Gelinlik Çeşitleri

Rahat kalıbıyla bebeğinizin rahat etmesini sağlayacak, özel günleriniz için idealdir.Gelinlik çeşitlerimizin sahip olduğu detaylar ile çocuğunuz/bebeğiniz için tasarladığımız gelinlikleri inceleyebilirsiniz.

İNCELE

Erkek Eşofman Çeşitleri

Üzerinde bulunan baskısı ve spor görünümü ile rahatlığına düşkün erkekler için tasarlanmıştır. Pamuk ipliğiyle dokunmuştur. Kanserojen madde içermez.Ürünün yumuşak dokuması çocuğunuza maksimum kullanım rahatlığı ve konforu sağlar.

İNCELE

Kız Eşofman Çeşitleri

Kız çocuklarına özel alt giyim kategorisinde yer alan eşofman takım modelleri çocukların renkli dünyasına hitap ediyor. Çeşitli renk seçeneklerine sahip ürünler, çocuklarınızın ilgisini çekerek farklı kombinler oluşturmanıza yardımcı oluyor.

İNCELE
@babyrosetr